Állami cég vette meg a vízmű üzletrészét

"A Fidesz-MPSZ frakció a végszavazás előtt kivonult a zárt ülésről
Állami nagyvállalat vásárolta meg a vízmű kisebbségi üzletrészét, s garantálja, hogy a következő öt évben csak 1-3 százalékkal emeli a vízdíjat. A végszavazás előtt a Fidesz-MPSZ frakció kivonult a zárt ülésről, mert javaslataikat leszavazta a többség.


Zárt üléssel kezdődött tegnap reggel a megyeszékhely közgyűlése, mivel a Szekszárdi Víz- és Csatornamű Kft. kisebbségi üzletrészének az értékesítésére beérkezett pályázatok elbírálása volt az első napirend. A döntésről Kocsis Imre Antal polgármestert kérdeztük, aki elmondta, hogy a testület nem pályázókat és vízmű véleményeket hallgatott meg, hanem az írásos pályázatokat mérlegelte, s nem tehetett mást, mint amit a pályázati kiírásban megjelölt."

(Forrás:www.tolnainepujsag.hu)