Aranykönyvbe írják
"Elfogadta a legutóbbi közgyűlés, hogy mi kerüljön be a város Aranykönyvébe az elmúlt év eseményeiből...
Elfogadta a legutóbbi közgyűlés, hogy mi kerüljön be a város Aranykönyvébe az elmúlt év eseményeiből. A közgyűlés által felkért szerkesztőbizottság: dr. Gesztesi Tamás nyugalmazott főorvos, dr. Dobos Gyula, a megyei levéltár igazgatója és Póla Károly nyugalmazott iskolaigazgató a Tolnai Népújság, a Szekszárdi Vasárnap és a Megyei Napló cikkeiből tematikusan gyűjtötte az anyagot, majd kiegészítette az állampolgároktól, közösségektől beérkezett javaslatokkal. A közgyűlés köszönetet mondott a szerkesztőbizottságnak a végzett munkáért."
(Forrás: www.tolnainepujsag.hu)