Ismét lesz "panelpályázat"
"A Gazdasági és a Városfejlesztési Bizottság tegnapi, hoszszúra sikeredett ülésén nemcsak az előre beígért napirendi pontokat tárgyalta...
A Gazdasági és a Városfejlesztési Bizottság tegnapi, hoszszúra sikeredett ülésén nemcsak az előre beígért napirendi pontokat tárgyalta. Szerencsére. Ugyanis a kormányzat ismét meghirdette a társasházak számára a panelépületek felújítására vonatkozó pályázatát, ami azt jelenti, hogy Szekszárd is kiírhatta a magáét."
(Forrás: www.tolnainepujsag.hu)