Közlemény

"Július 1-jén a Polgármesteri Hivatalban az ügyfélfogadás szünetel!
K Ö Z L E M É N Y
A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény 71/A §-a július 1-ét a Köztisztviselők Napjává nyilvánította. Ezt a napot a 2001. évi XXXVI. törvény egyben munkaszüneti nappá nyilvánította a közigazgatási szerveknél dolgozók számára.
Ezúton tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a fentiek értelmében
2004. július 1-én (csütörtökön) Szekszárd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalában az ügyfélfogadás szünetel."

(Forrás: www.szekszard.hu)