Sugárterápiás központ: nem működik
Hétfő óta szünetel a gyógyítás a pécsi sugárterápiás centrumban, miután az összes gép leállt.
Három berendezés közül kettő már több hete üzemképtelen, a harmadik pedig két napja romlott el. Az orvosok másik központokba, információnk szerint Kaposvárra küldik a pácienseket.
(Forrás:www.tolnainepujsag.hu)
(Forrás:www.tolnainepujsag.hu)