Számolnak a gyerekekkel

"Országos egészségügyi szűrőprogram zajlik az általános iskolás korosztályban...

Országos egészségügyi szűrőprogram zajlik az általános iskolás korosztályban. A MOL által indított, az egészségügyi minisztérium és az Országos Tisz-tifőorvosi Hivatal szakmai támogatásával zajló akció keretében szemészeti és ortopédiai szűrővizsgálatokat végeznek országszerte a gyerekek körében, a szülőket pedig táplálkozási tanácsokkal segítik.

A "Mi száMOLunk a gyermekekkel" elnevezésű program e héten pénteken érkezik Szekszárdra, a Babits művelődési házhoz, ahol egy emeletes buszban végzik a vizsgálatokat, illetve látják el tanácsokkal a szülőket, délelőtt 10 és délután 6 óra között.

(Forrás: www.tolnainepujsag.hu)