Újmódi netes "telefon"

"Szekszárdon ez az első eMagyarország pont.
Még nincs kinn az új KRESZ tábla, de már lehetne: fehér alapon fekete @, azaz kukac jel. Ez hirdethetné teljes joggal Szekszárdon, az újvárosban, hogy itt nyílt meg a megyeszékhely első eMagyaror-szág pontja.

"Doszkocs László ügyvezető megnyitójában elmondta: változó világunk követelménye közé tartozik az interneten való tájékozódás mindenki számára. Ezt szolgálja az első szekszárdi eMagyarország pont, ahol három számítógép áll nyitvatartási időben az érdeklődők rendelkezésére. Egy érzékletes hasonlattal élve: ez a szolgáltatás olyan kell, hogy legyen, mint régebben a postahivatalokban a telefonálás lehetősége."

(Forrás: www.tolnainepujsag.hu)